درباره ما

داستان لرنیتو از کجا شروع شد؟

داستان لرنیتو از قبول شدن ما توی مصا‌حبه سئولب شروع شد. جدا از مصاحبه و تمام حساسیت‌های جناب استاد علی حسینی برای انتخاب بچه‌ها، حالا 9 نفر با 9 تا هدف و ایده‌‌ دور هم جمع شدن و هرکس برای اجرایی کردن ایده خودش باید دو نفر دیگه رو مجاب می‌کرد تا بتونن تیم تشکیل بدن و کار رو شروع کنن. اونجا بود که ایده فرهان نظر من و میلاد رو بیشتر از بقیه جلب کرد. شاید بزرگ‌ترین علتش این بود که من از اصفهان و میلاد از کرمانشاه برای گذروندن دوره‌های تخصصی مجبور بودیم کیلومترها از شهر خودمون دور باشیم.

لرنیتو با هدف کمک به افرادی که به هر دلیل امکان حضور توی کلاسای حضوری رو ندارن طراحی شد. امروز کاربران سایت ما می‌تونن بعد از تعیین سطح با انتخاب چند روش از خدمات آموزشی ما استفاده کنند. مقاله‌ها، فیلم‌ها‌ و پادکست‌های ما به شما کمک می‌کنه که به‌راحتی و بدون حضور در کلاس مهارت مورد علاقتون رو یاد بگیرید. همچنین می‌تونید با انتخاب مربی تمرینای هر مبحث رو انجام بدید و یا اشکالاتتون رو رفع کنید. 

لرنیتو چهاردهم مهر ماه 98 پا به عرصه فعالیت گذاشت. هدف ما از ساخت این پلتفورم ایجاد دسترسی آسون، همیشگی و همگانی به دانش تخصصیه. خواسته‌ی اصلی منو میلاد و فرهان قبل از هر چیز ایجاد یک ارزش برای جامعه بود و قطعا لرنیتو این کار رو به‌خوبی انجام میده. پس با ما همراه باشید…

5استاد مجرب
100دانشجوی عضو سایت
350ساعت ویدئو
10دوره اموزشی