سئو چیست ؟ 

اگر بعد از چند جستجو به این صفحه رسیده‌اید حتما راه درستی را انتخاب کرده‌اید. ما در این قسمت به شما سئو را به صورت کامل آموزش خواهیم داد. SEO مخفف سه واژه Search Engine Optimization و عملیاتی است که در جهت بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو انجام می‌شود. امروزه کمتر کسی را می‌توان یافت که با گوگل آشنایی نداشته باشد. معمولا برای ساده‌ترین تحقیق مدرسه تا اطلاعاتی در مورد داروها یا حتی مقایسه قیمت گوشی مورد علاقه‌ی خود از گوگل استفاده می‌کنیم. داستان گره خوردن گوگل با زندگی روزمره ما فراتر از مثال‌های ساده من در این باره است، ولی برای درک مفهوم سئو همین چند مورد کافی است.

نتایج جستجو در گوگل براساس معیارهای رتبه‌بندی  به ترتیب در چندین صفحه نمایش داده می‌شوند و از آنجایی که بهترین نتایج در همان صفحه اول قابل مشاهده هستند، تنها تعداد محدودی از افراد برای رسیدن به هدف خود به صفحات بعدی می‌روند. بنابراین هدف از بهینه‌سازی ‌سایت، رسیدن به رتبه‌های بالاتر است.

چرا سئو ؟

جهت‌گیری کسب و کارها به سمت خرید و فروش اینترنتی و علاقه زیاد افراد به شناخته شدن در حوزه فعالیت خود، موجب رونق این مهارت فوق‌العاده جذاب شده است. امروزه سئو جزء یکی ازمشاغل  پرمخاطب و پردرآمد دنیا است و با توجه به این که تقریبا تمامی صاحبین مشاغل و وب‌سایت‌ها به آن نیازمند هستند ، یادگیری و پیاده‌سازی آن نیازمند آموزش‌های اصولی می‌باشد.

بعد ازیادگیری و انجام SEO یا بهینه‌سازی صحیح و مطابق با استانداردهای گوگل، شاهد بالا رفتن آمار بازدید سایت، افزایش فروش، جذب مخاطب و کسب رتبه‌های بهتر در صفحه نتایج موتور جستجو خواهید بود.

چرا لرنیتو؟

اگر حضور در کلاس‌های سئو برای شما امکان‌پذیر نیست نگران نباشید. ما در لرینتو این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم که بدون نیاز به حضور فیزیکی در کلاس، از طریق فیلم‌های آموزشی، مقاله، پادکست و از همه مهم‌تر با انتخاب مربی خود، سئو را در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته یاد بگیرید.